INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

INTENCJE MSZY ŚW. 10 VII – 16 VII 2017 r.

Poniedziałek 7.00 +Stanisława Tatar
18.00 +Tadeusz Pardygał, zm. z rodziny Świątek
Wtorek 7.00 +Marianna Huczek
18.00 W 30. r. ślubu Krystyny i Zdzisława
Środa 7.00 +Stanisława Bercol
18.00 +Jan Grzesło
Czwartek 7.00 +Maria Wieliczko
18.00

1. +Piotr Skowron

2. Dziękczynna od Pielgrzymów do Zakopanego

Piątek 7.00 +Magdalena Niedzielska
18.00 +Tadeusz Stanek, siostra Stanisława
Sobota 7.00 +Natalia Idzik
14.00 W 60. r. ślubu Władysławy i Leona Ortman
15.00 Ślub: Łucja Matyja – Arkadiusz Sikora
16.00 Ślub: Katarzyna Chmielowska – Łukasz Gracjasz
17.00 Ślub: Joanna Kurzak – Andrzej Barcik
18.00 +Jadwiga, Franciszek Czerwik

 

Niedziela

7.00 +Stanisław Mamoń
9.00 +Krystian Drzyżdżyk
10.30 W 92. r. urodzin Anny Momot
12.00 Chrzty: Sara Smreczyńska, Zofia Niemiec, Miłosz Kajdas, Zuzanna Nowak, Alicja Puziak
18.00 W intencjach Radia Maryja
21.00 Za parafian

 

INTENCJE MSZY ŚW. 17 VII – 23 VII 2017 r.

Poniedziałek 7.00 +Grażyna Brania
18.00 +Maria Jaworek
Wtorek 7.00 +Bolesław Suliński, rodzice
18.00 +Stanisława Kolber
Środa 7.00 +Władysława Kasia
18.00 +Irena Rospond
Czwartek 7.00 +Tadeusz Sanak – 1 r. śm.
18.00 +Julian Leszczyński
Piątek 7.00 +Zdzisław Gurdek
18.00 +Elżbieta, Stanisław
Sobota 7.00 +Zdzisław Jettmar
18.00 W 25 r. ślubu Joanny i Jerzego

 

Niedziela

7.00 +Krzysztof Gołębiowski
9.00 Imieninowa Anny Kwiatkowskiej
10.30 +Marian Sanak
12.00 W 50 r. ślubu Jadwigi i Mariana oraz w 11 r. ślubu Anny i Pawła
18.00 +Krystyna Zarzycka, Maria, Józef Mol

INTENCJE MSZY ŚW. 23 VII – 30 VII 2017 r.

Poniedziałek 7.00 +Władysław Frączek, Stanisława Kurnik, syn Krzysztof
18.00 +Anna Janus
Wtorek 7.00 +Franciszka Chudy
18.00 +Anna Zajas
Środa 7.00 +Andrzej Krzyścin
18.00 W rocznicę ślubu Barbary i Andrzeja
Czwartek 7.00 +Stanisław, Rozalia Momot – 40 r. śm.
18.00 +Anna Cinal
Piątek 7.00 +Władysław Głąb, Mieczysław Zając
18.00 Zmarli z miesiąca: Helena Gwiżdż, Anna Polanek, Janina Żak, Andrzej Śmiłek, Antoni Pindel
Sobota 7.00 +Marianna, Jan Kurzak
14.00 Ślub: Daria Pieczonka – Daniel Grata
15.00 Ślub: Weronika Śmiech – Damian Wachta
18.00 +Jan Korzeniowski – 4 r. śm.

 

Niedziela

7.00 +Józefa Jargus
9.00 +Ludwik, Maria Kurzak
10.30 +Julian Leszczyński
12.00 W 85. r. ur. Tadeusza
18.00 Za parafian
21.00 +Władysław Leśniak – 1 r. śm.