Ogłoszenia parafialne - XI niedziela zwykła

17 czerwiec 2018 r.

Dziś o g. 17.30 nabożeństwo do NSPJ. W dni powszednie litania do NSPJ po wieczornej mszy św.

Dziś o 16.00 w sali domu parafialnego spotkanie dla rodziców, którzy chcą wysłać dzieci ze szkoły podstawowej na tygodniowe rekolekcje parafialne do Kościeliska od 04 do 11 sierpień.

W kalendarzu liturgicznym:

* środa - wsp. bł. Władysława Bukowińskiego, po mszy wieczornej można będzie uczccić relikwie błogosłąwionego.

* czwartek - wsp. św. Alojzego Gonzagi

W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy wszystkich do udziału we mszach św.:

Piątek - g. 8.30 ZATOR

- g. 9.00 - LASKOWA

- g. 9.30 - PODOLSZE.

Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w zakrystii i pod chórem.

W sobotę o g. 8.00 od kościoła dzieci z klas IV wyjeżdżają na pielgrzymkę dziękczynną za rocznicę swojej Komunii św.

W sobotę o g. 20.00 w sali domu parafialnego spotkanie dla osób wyjeżdżających od 29 czerwca do 06 lipca na pielgrzymkę do Medjugorie. Zwolniły się dwa miejsca - informacja u ks. Roberta.

Wszystkim parafianom, gościom, jubilatom i solenizantom życzymy łaski Bożej i dobrego zdrowia.

Od przyszłej niedzieli 24 czerwca na czas wakacji wprowadzamy dodatkową mszę św. o g. 21.00

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.30.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje w Lourdes, zbiórka na lotnisku w Krakowie o 5.40.

Dziś przed kościołem zbiórka do puszek jako pomoc dla Filipa Tomskiego ze Spytkowic chorego na białaczkę.