IV Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza

Uroczystość odpustowa ku czci Świętych Wojciecha i Jerzego

22 kwiecień 2018 r.

Dziś uroczysta suma odpustowa o g. 12.00 z procesją wokół kościoła. Zapraszamy, a o g. 17.30 Nieszpory.

W kalendarzu liturgicznym:

* Poniedziałek - Św. Wojciecha

* Wtorek - Św. Jerzego, męczennika

* Środa - święto Św. Marka Ewangelisty

W przyszłą niedzielę w naszej parafii kazania będzie głosił ks. dr Dariusz Guziak, który przyjeżdża z Centrum Św. Jana Pawła II w Krakowie. Ofiara jest przeznaczona na budowę sanktuarium.

W zakrystii zapisy i program lipcowej pielgrzymki do Wilna.

W sobotę o g. 4.30 wyjazd na parafialną pielgrzymkę do Włoch.

Bóg zapłać za ofiarę na wyjazd do Panamy w 2019 roku. Młodzież zebrała do puszek w ubiegłą niedzielę 2100 zł.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

W tym tygodniu Pan wezwał ŚP: Helenę Całus. Polećmy ja Bożemu Miłosierdziu " dobry Jezu, a nasz Panie...."

Spotkanie nad Biblią we wtorek po wieczornej Mszy świętej.

Z okazji odpustu zostały wykonane kopie obrazu św. Wojciecha, można je nabyć w zakrystii lub przy wyjściu z kościoła.

Zapisy na pielgrzymkę 1 maja do Porąbki Uszewskiej, Szczepanowa i Zabawy w zakrystii. Są wolne miejsca w drugim autokarze.

W poniedziałek dla Rodziców i gimnazjalistów w godz. 9.00 – 13.00 Dni Otwarte Technikum i Szkoły Wielobranżowej w Zatorze . Szczegóły w gablocie.