25 Niedziela zwykła - Rok - A

24 wrzesień 2017 r.

Dzisiaj zapraszamy na nieszpory niedzielne o g. 17.30.

W kalendarzu liturgicznym:

* Poniedziałek - bł. Władysława z Gielniowa

* Środa - Św. Wincentego a Paulo

* Czwartek - Św. Wacława

* Piątek - Święto świętych Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela

* Sobota - Św. Hieronima.

Dzieci ze szkoły podstawowej  zapraszamy w czwartki na spotkanie w Grupie Małego Apostoła o g. 16.30.

Dziewczęta, które pragnął należeć do scholi zapraszamy na spotkania w niedzielę o g. 11.00

Młodzież z Gimnazjum i starszą zapraszamy na spotkania w piątki po wieczornej Mszy św..

Wszystkie spotkania odbywają się w sali domu parafialnego na I piętrze.

Spotkanie dla osób wyjeżdżających od 2 października na pielgrzymkę do Francji, Hiszpanii i Portugalii ( minn. do Fatimy) we środę o g. 19.00 w sali domu parafialnego. Są jeszcze 4 wolne miejsca.

Spotkanie dla osób, które modlą się za kapłanów oraz tych, którzy należą do Apostolatu Margaretka w piątek o 18.30 na plebani.

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 14.00 dla kandydatów do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 spotkanie dla rodziców i dzieci z klasy III szkoły podstawowej oraz pierwsze w tym roku nabożeństwo różańcowe.

Spotkanie po pielgrzymce pieszej na Jasną Górę odbędzie się 1 października, w niedzielę w Spytkowicach. O godz. 17.00 Msza św., po niej spotkanie w Sali Gminnego Ośrodka Kultury.

1 października o godz. 14.30 na boisku sportowym w Palczowicach podczas pikniku rodzinnego obędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie Helenki z Podolsza chorej na białaczkę. W programie mecz charytatywny o puchar Burmistrza Zatora i Dyrektora TVP Kraków. W poniedziałek zaś od godz. 17.00 w Domu Ludowym w Podolszu zorganizowana zostanie zbiórka darów na loterię rodzinną. Cały dochód zostanie przekazany jako pomoc dla Helenki.