Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela Zwykła (4 VIII 2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela Zwykła (4 VIII 2019 r.) < Wróc
02 08.2019

Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela Zwykła (4 VIII 2019 r.)

Dziś po wszystkich Mszach św. przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek dla Pauliny Tomskiej ze Spytkowic, która choruje na zespół Devika. Roczny koszt rehabilitacji i lekarstw to ponad 40 tys. zł. Chcemy naszą ofiarnością przyjść jej z pomocą.

Przez okres wakacji w niedzielę dodatkowa Msza święta o godz. 21.00. Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i czwartek po wieczornej Mszy św., w sobotę od godz. 8.00 do 10.00.

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – święto Przemienienia Pańskiego

Czwartek – św. Dominika

Piątek – św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

Sobota – św. Wawrzyńca

W poniedziałek o godz. 12.00 zatrzymają się u nas pielgrzymi udający się na Jasną Górę z Suchej Beskidzkiej. Tak jak w latach ubiegłych prosimy o przygotowanie dla nich posiłku.

W poniedziałek o godz. 9.00 spod kościoła wyjazd dzieci na wakacyjne  rekolekcje parafialne do Czorsztyna.

We wtorek o godz. 9.00 w Spytkowicach Msza św. na rozpoczęcie pieszej pielgrzymki spytkowicko-zatorskiej na Jasną Górę.

Osoby zapisane na pielgrzymkę do Lwowa prosimy o oddanie karty zgłoszenia do 15 sierpnia w zakrystii.

Zapraszamy chętne osoby na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w drugim tygodniu ferii szkolnych tj. w lutym 2020 roku. Informacje w gablocie. Zapisy w zakrystii.

W ostatni dzień wakacji, w sobotę 31 sierpnia, wybieramy się na pielgrzymkę krajową po sanktuariach ziemi tarnowskiej. Więcej informacji w gablocie, zapisy w zakrystii.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na odpust ku czci bł. Edmunda Bojanowskiego w kaplicy Ośrodka Caritas w Zatorze. Suma odpustowa o godz. 11.00 będzie sprawowana za śp. ks. Stanisława Pawłowskiego, budowniczego i założyciela Ośrodka.

W przyszłą niedzielę składka w czasie Mszy św. przeznaczona na remonty w naszej świątyni.