Bal świętego Rocha

Strona główna » Bal świętego Rocha < Wróć
07 11.2019

Bal świętego Rocha

W środę 6 listopada w domu parafialnym dzieci mogły wziąć udział w Balu świętego Rocha. Spotkaliśmy na nim osoby, których opiekunem jest Roch – aptekarzy, lekarzy, ogrodników, rolników, więźniów. Przybyło również wielu świętych – Martyna, Wiktoria, Maksymilian Kolbe, Brat Albert, Józef, Szymon z Lipnicy. Wszyscy radowali się, śpiewając i tańcząc do melodii znanych piosenek.

Ksiądz Proboszcz wręczył dwie nagrody za najlepiej, najstaranniej i najbardziej pomysłowo wykonane stroje. Laureaci otrzymali gry planszowe i inne drobne upominki.

Oprócz dzieci z naszej parafii w balu uczestniczyli przedstawiciele Parafii Wszystkich Świętych z Babic wraz z opiekunem, ks. Dariuszem. Cieszymy się, że zechcieli przyjechać i zaprezentować swoje kreacje i talenty.

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy pomogli w organizacji, angażując się w pieczenie ciast i babeczek, ubranie sali balonami i serpentynami. Niezastąpionym wodzirejom dziękujemy za animowanie zabawy.

Mamy nadzieję, że spotkamy się już w najbliższą niedzielę (10 XI) na Mszy świętej o godzinie 12.00, by wspólnie chwalić Pana Boga przez wstawiennictwo Patrona naszej Gminy. Wierzymy, że za rok dom parafialny, już tradycyjnie, zostanie opanowany przez świętych, którzy zawsze chodzą uśmiechnięci oraz „są między nami w szkole i w pracy”.