III ZATORSKI KONCERT NOWOROCZNY

Strona główna » III ZATORSKI KONCERT NOWOROCZNY < Wróć
17 01.2022

III ZATORSKI KONCERT NOWOROCZNY

W sobotę 16 stycznia w naszym kościele odbył się niezwykły koncert. Dla licznie przybyłych Parafian i Gości wystąpili Orkiestra Dęta z Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpia w Zatorze, Zespoły: TANTO i Mini TANTO z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie (ich opiekunką jest Pani Katarzyna Szybisty), „Co słychać? z Agencji All-Music” i „Podolszanka”.
Wszystkim pragniemy podziękować za wiele godzin spędzonych na próbach prowadzonych przez dyrygenta Pana Łukasza Jabconia. Dziękujemy za uśmiech i niesamowite zaangażowanie w to dzieło.
Szczególne podziękowania należą się technikom, osobom przygotowującym nagłośnienie, oświetlenie, rozwijającym kable – to oni stworzyli w świątyni niepowtarzalny klimat.
Dziękujemy za zdjęcia (ale też za występ) BULEK studio. Pragniemy wyróżnić w podziękowaniach także Katarzynę Jabcoń, Katarzynę Orzechowską i Martę Rabendę, które wyśpiewywały partie solowe.
Wszyscy jeszcze raz przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w Nowym 2022 Roku! „Niech was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad wami, niech was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku wam oblicze swoje i niech was obdarzy pokojem”.