MODLITWA O POKÓJ

Strona główna » MODLITWA O POKÓJ < Wróć
06 04.2022

MODLITWA O POKÓJ

W czwartek 7 kwietnia o 15.00 w kościele w Zatorze odbędzie się międzywyznaniowa modlitwa o pokój na Ukrainie oraz nauka rekolekcyjna dla naszych gości z tego kraju.

Wszystko będzie na bieżąco tłumaczone na język ukraiński.

Na skrzypcach zagra córka Pani tłumaczki pochodząca ze Lwowa. Pozostałe jej dzieci zaśpiewają.

Serdecznie zapraszamy wszystkich – Polaków, Ukraińców, katolików, grekokatolików i prawosławnych do błagania o zakończenie wojny i pokój dla całego świata.

МОЛИТВА ЗА МИР

Учетвер, 7 квітня о 15:00 у храмі в Заторі відбудеться міжконфесійна молитва за мир в Україні та виступи для наших гостей українців.

Організований також переклад на українську мову.
На скрипці гратиме дочка вашого Львівського перекладача, інші діти для вас співатимуть.

Сердечно запрошуємо всіх – поляків, українців, католиків, греко-католиків та православних – ми всі хочемо припининення цієї війни і миру для всього світу.