Ogłoszenia parafialne I Niedziela Adwentu (1.12.2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne I Niedziela Adwentu (1.12.2019 r.) < Wróć
Ogłoszenia parafialne  I Niedziela Adwentu (1.12.2019 r.)
01 12.2019

Ogłoszenia parafialne I Niedziela Adwentu (1.12.2019 r.)

Zapraszamy dorosłych i dzieci na roraty z kazaniami o św. Rochu  od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Przed roratami  będziemy śpiewać Godzinki do Matki Bożej.

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – św. Franciszka Ksawerego

Środa – św. Barbary. Msza św. dla górników i ich rodzin o godz. 11.00.

Piątek – św. Mikołaja

Sobota – św. Ambrożego

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Spowiedź i adoracja w czwartek od godz. 17.00. Spowiedź w piątek od 15.30, o godz. 16.15 Msza św. z udziałem dzieci.

W sobotę medytacja i różaniec dla czcicieli Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17.00.

Do chorych z I piątku i I soboty nie pojedziemy w tym tygodniu, tylko w przyszłym. W zakrystii prosimy zapisać chorych, których kapłan ma odwiedzić z sakramentami przed świętami.

Spotkanie katechizmowe dla kandydatów do bierzmowania w czwartek po Mszy św. wieczornej.

W piątek spotkanie Małego Apostoła o godz. 17.00, Grupy Apostolskiej o godz. 19.00.

W sobotę po Mszy św wieczornej spotkanie organizacyjne dla osób wybierających się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

W zakrystii zapisy na wakacyjny wyjazd dla dzieci i rodzin do Czarnogóry i na pielgrzymkę dla dorosłych do krajów nadbałtyckich.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. Grupa Apostolska będzie rozprowadzać ozdoby świąteczne. Dochód z tego przeznaczony będzie na wyjazdy dla dzieci i młodzieży, które organizuje nasza parafia.