Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła (12.01.2020 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła (12.01.2020 r.) < Wróć
Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła (12.01.2020 r.)
13 01.2020

Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła (12.01.2020 r.)

 

Kalendarz liturgiczny:

Piątek – św. Antoniego, opata

 

Po Mszy św. wieczornej w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy w szczególności osoby zrzeszone w grupie modlitewnej św. Rocha. Podczas kolędy rozdawana jest modlitwa, którą osoby z tej grupy odmawiają codziennie. Kto by chciał należeć do tej grupy, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

 

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do              I Komunii św. o godz. 13.45, a po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 będzie Koncert Noworoczny w wykonaniu orkiestry dętej ROK Zator, zespołu wokalnego “Co słychać?” oraz scholii Adoremus. Serdecznie zapraszamy. Podczas koncertu wolontariusze będą kwestować pozyskując fundusze na kosztowne – kilkutysięczne miesięcznie – leczenie Pauliny ze Spytkowic, chorej na zespół Devika.

 

W każdym tygodniu w czwartek po Mszy św. modlitwa i ucałowanie relikwii  św. Jana Pawła II z racji setnej rocznicy urodzin papieża przypadającej w tym roku. Zapraszamy serdecznie w każdy czwartek czcicieli świętego papieża.

Bóg zapłać za ofiary na cele charytatywne składane przy kadzidełkach, zebraliśmy 3 204 zł. Dziś II niedziela miesiąca składka z Mszy św. przeznaczona na remonty w parafii.

 

W kaplicy w Laskowej:

Msza św. w piątek o godz. 17.00.