OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Adwentu

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Adwentu < Wróć
OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Adwentu
17 12.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Adwentu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Adwentu

(18 grudnia 2022 r.)

 

Dziś na Mszy świętej o godz. 10.30. odbędzie się przekazanie światła z Groty betlejemskiej. Zachęcamy do odpalenia tego światła i zabrania go do domu. Również na tej Mszy świętej modlimy się w intencji rodzin z Domowym kościołem.

 

Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00, w sobotę o 7.00. Dzieci, prosimy o przyniesienie plansz roratnich w czwartek.

 

W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu Msza święta rano o godz. 7.00. A o północy uroczysta „Pasterka”. W Laskowej o godz. 22.00. Składka podczas „Pasterki” będzie przeznaczona na fundusz obrony życia SOS. Zachęcamy do tradycyjnego przeżywania wieczoru wigilijnego i świąt Bożego Narodzenia: dzielenia się opłatkiem, wspólnej modlitwy i odczytania fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa (Łk 2, 1-20), wspólny śpiew kolęd.

 

Zachęcamy do nabycia świec Caritas – „Wigilijne dzieło pomocy”. Znajdują się one na stoliku przy wyjściu lub w zakrystii. Cena – 12 zł. Ofiara ponad ustaloną cenę będzie przeznaczona na cele związane z młodzieżą w naszej parafii. Do zabrania jest również sianko na stół wigilijny.

 

W piątek udamy się do chorych z posługą sakramentalną, prosimy zgłaszać ich w zakrystii. Chorych odwiedzanych z racji pierwszej soboty miesiąca, którzy chcą skorzystać z posługi sakramentalnej w tym dniu prosimy również zgłaszać w zakrystii. W styczniu nie będzie odwiedzin chorych.

 

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od 16.00 do 17.30.
W sobotę kancelaria nieczynna.

 

Transmisja Różańca  codziennie o godz. 20.30. Nie będzie transmisji
w sobotę.