Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocna (12 V 2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocna (12 V 2019 r.) < Wróc
Ogłoszenia parafialne  IV Niedziela Wielkanocna (12 V 2019 r.)
12 05.2019

Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocna (12 V 2019 r.)

Dziś taca z Mszy świętych przeznaczona na inwestycje w naszej świątyni.

Litania loretańska codziennie po Mszy św. wieczornej, w niedzielę i święta o godz. 17.30. W kaplicy w Laskowej majówka o godz. 16.45 w środę i piątek, a następnie Msza święta.

W kalendarzu liturgicznym:

Poniedziałek – wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. O godz. 18.00 Msza św. z kazaniem,  następnie procesja z figurą i różaniec. Na nabożeństwach fatimskich będziemy w tym roku zbierać ofiarę, którą przeznaczymy na zakup nowych książeczek z dużymi literami na ławki do naszego kościoła. Przynosimy ze sobą świece.

Wtorek – św. Macieja, Apostoła

Czwartek – św. Andrzeja Bobolii

Piątek – spowiedź dla dzieci do I Komunii i dzieci rocznicowych oraz ich rodzin po nabożeństwie majowym.

W przyszłą niedzielę o godz. 12.00  I Komunia w naszej parafii.

W piątek o godz. 19.00 spotkanie Grupy Apostolskiej, w sobotę o godz. 9.00 dla młodzieży z grup parafialnych wyjazd na rowery szlakiem wiślanym. Oświadczenia na wyjazd do zabrania z zakrystii.

Dziękujemy osobom, które w Tygodniu Biblijnym zaangażowały się w czytanie Ewangelii św. Łukasza. W nawie bocznej do oglądnięcia katolickie egzemplarze Pisma świętego dla dorosłych, dla starszych z dużymi literami, dla młodzieży i dla dzieci. Zapisy na zakup egzemplarzy tych Biblii i odbiór w zakrystii.