OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego (7 stycznia 2024 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego (7 stycznia 2024 r.) < Wróć
06 01.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego (7 stycznia 2024 r.)

Niedziela Chrztu Pańskiego (7 stycznia 2024 r.)

Dziś w pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie Mszy świętej. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy Okres Bożego Narodzenia. Rozpoczynamy Okres Zwykły, tradycyjnie w Polsce śpiewamy kolędy do 2 lutego.

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zatorskiej Orkiestry oraz wspólne kolędowanie dziś po wieczornej Mszy Świętej w naszym kościele.

Zapraszamy młodzież z naszej Parafii na wyjazd wakacyjny do Grecji od 1 do 10 lipca 2024 roku.
Zapisy i szczegóły wyjazdu u ks. Bartłomieja, zapisy do wyczerpania miejsc.

Kancelaria parafialna czynna w okresie kolędowym, czyli do końca stycznia będzie po Mszach świętych wieczornych.

Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał śp. Danutę Kajdas (pogrzeb w poniedziałek o 14.30) polećmy jej duszę Miłosiernemu Bogu: Wieczne odpoczywanie…