OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa (24 marca 2024 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa (24 marca 2024 r.) < Wróć
OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa (24 marca 2024 r.)
23 03.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa (24 marca 2024 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa (24 marca 2024 r.)

 

Dziś Niedziela Palmowa. Na mszach świętych poświęcenie palm. Uroczyste poświęcenie palm z procesją o godz. 1200.  O godz. 1900 przy blokach na ul. Kolejowej rozpocznie się Droga Krzyżowa ulicami miasta. Gorzkie Żale o godz. 1700.

 

Dzisiaj ofiara w czasie Mszy świętych będzie na potrzeby rekolekcji. Księdzu  Dariuszowi Nawarze z całego serca dziękujemy za przybliżanie nas do Pana Boga w tym świętym czasie, za głoszone słowo Boże i modlitwę w intencji naszej parafii.

 

Możliwość spowiedzi od poniedziałku do środy pół godziny przed Mszą świętą.

 

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (25 marca) została przeniesiona na poniedziałek 8 kwietnia.

 

Przypominamy, że w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły (wszystkich wiernych od 18 do 60 roku życia), a pozostałych wiernych – post jakościowy czyli bezmięsny. Zachęcamy również do tradycyjnego powstrzymywania się od pokarmów mięsnych w Wielką Sobotę.

 

Kancelaria czynna we wtorek i środę od 1600 do 1730. W sobotę nieczynna.

 

Zachęcamy do udziału w obchodach Triduum Paschalnego w naszej parafii. Plan Triduum Paschalnego jest wywieszony w gablocie i na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.