OGŁOSZENIA PARAFIALNE  Niedziela Miłosierdzia Bożego  (16 kwietnia 2023 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE  Niedziela Miłosierdzia Bożego  (16 kwietnia 2023 r.) < Wróć
OGŁOSZENIA PARAFIALNE  Niedziela Miłosierdzia Bożego  (16 kwietnia 2023 r.)
15 04.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  Niedziela Miłosierdzia Bożego  (16 kwietnia 2023 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
 Niedziela Miłosierdzia Bożego  (16 kwietnia 2023 r.)

 

Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Na zakończenie każdej Mszy świętej uczczenie obrazu Jezusa Miłosiernego oraz zawierzenie świata Bożemu miłosierdziu. O 15.00 zapraszamy na godzinę miłosierdzia.

 

W przyszłą Niedzielę będziemy przeżywali uroczystość odpustową ku czci św. Wojciecha i św. Jerzego. O 12.00 uroczysta suma odpustowa i procesja, którą odprawi były wikariusz naszej parafii ks. Dariusz Nawara. Przez cały tydzień chcemy duchowo przygotować się do tej uroczystości, dlatego po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiali litanię do św. Wojciecha i inne modlitwy.

 

W poniedziałek zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego na godz. 19.00 do domu parafialnego.

 

W piątek po Mszy św. wieczornej  Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa do św. Rocha ze wspólnotą Rochitów.

 

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od godz. 16.00 do 17.30, w sobotę od godz. 8.00 do 10.00.

 

Ogłoszenie społeczne:

Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 na Zatorskim Rynku odbędzie się akcja proekologiczna, zwracająca uwagę na kwestie walorów przyrodniczych i czystości środowiska. Akcję przygotowała młodzież z Polski, Ukrainy i Gruzji uczestnicząca w warsztatach Erasmus+ „ Ekoaktywni w akcji” w Dolinie Karpia. Organizatorzy zapraszają.