Ogłoszenia parafialne Niedziela Zesłania Ducha Świętego (9 VI 2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne Niedziela Zesłania Ducha Świętego (9 VI 2019 r.) < Wróc
Ogłoszenia parafialne  Niedziela Zesłania Ducha Świętego (9 VI 2019 r.)
10 06.2019

Ogłoszenia parafialne Niedziela Zesłania Ducha Świętego (9 VI 2019 r.)

Dziś II niedziela miesiąca, składka z Mszy św. przeznaczona na inwestycje w parafii.

W czerwcu litania do Serca Pana Jezusa po wieczornej Mszy św., w niedzielę i święta o godz. 17.30.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – NMP, Matki Kościoła

Wtorek – św. Barnaby, apostoła

Środa – błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego i Towarzyszy

Czwartek – Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Sobota – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy

Katecheza do bierzmowania dla klasy 7 w poniedziałek o godz. 18.00.

Spotkanie nad Biblią, krąg biblijny we wtorek o 18.45 w domu parafialnym.

W czwartek nabożeństwo fatimskie. Po Mszy wieczornej różaniec i procesja z figurą Matki Bożej. Na procesję przynosimy ze sobą świece. Składkę z nabożeństwa przeznaczamy na ufundowanie nowych książeczek na ławki z dużymi literami.

W piątek spotkanie Małego Apostoła o godz. 17.00, Grupy Apostolskiej o godz. 19.00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek o godz. 19.30.

W sobotę o godz. 7.30 wyjazd na pielgrzymkę autokarową szlakiem sanktuariów śląskich: Ruda Śląska, Piekary, Bujaków. Są jeszcze wolne miejsca, zapisy w zakrystii.

W przyszłą niedzielę siostra zakonna będzie zbierać składkę na misje do puszek przy wyjściu z kościoła.

Dziś w cenie gazety, dodatek do Gościa Niedzielnego: płyta CD z przemówieniami Jan Pawła II z pierwszej pielgrzymki do Polski.

Ogłoszenie społeczne

We wtorek w godzinach od 10.00 do 12.00 w CAZ-ie na ul. Słowackiego 15 zostanie przeprowadzona akcja honorowego pobierania krwi. Akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które na stałe nie przyjmują żadnych leków.