OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (9 kwietnia 2023 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (9 kwietnia 2023 r.) < Wróć
OGŁOSZENIA PARAFIALNE  Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (9 kwietnia 2023 r.)
08 04.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (9 kwietnia 2023 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (9 kwietnia 2023 r.)

 

Przeżywamy dzień Zmartwychwstania Pańskiego a od poniedziałku  do następnej Niedzieli oktawę Wielkanocy. Z tej racji w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O 15.00 zapraszamy na godzinę miłosierdzia.

 

W Poniedziałek wielkanocny składka przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Triduum Paschalnego w naszym kościele: Służbie Liturgicznej, Panu Organiście, Pani Kościelnej, osobom czytającym i śpiewającym psalmy, scholi dziecięcej, orkiestrze dętej. Dziękujemy
za prowadzenie adoracji grupom parafialnym i wiernym z różnych części naszej parafii. Strażakom
z Zatora i Podolsza za kierowanie ruchem w czasie rezurekcji oraz za pełnienie warty przy Grobie Pańskim oraz niesienie baldachimu. Dziękujemy również harcerzom i zuchom za pełnienie warty przy Grobie Pańskim.

Za przygotowanie Grobu Pańskiego dziękujemy Paniom Beacie Wawro, Iwonie Stańczyk, Justynie Paluchowskiej, Jolancie Bercol, oraz Panom Mariuszowi i Arkadiuszowi Matuszykom. Za Ciemnicę oraz dekorację na Niedzielę Palmową i Wielkanoc w kościele dziękujemy naszej Pani Kościelnej, oraz Kwiaciarni Państwa Mrowiec za kwiaty. Pani Wandzie Bliźniak za wianki.

 

15 kwietnia (sobota) w naszej parafii na Mszy św. wieczornej będzie posługiwała Wspólnota „Mamre”. Będzie to Msza św. z modlitwą o uzdrowienie od Boga i modlitwy wstawiennicze.

 

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od godz. 16.00 do 17.30, w sobotę
od godz. 8.00 do 10.00.

 

Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu Bóg powołał: śp. Halinę Kubin. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu:  Wieczne odpoczywanie…