Ogłoszenia parafialne Uroczystość Chrystusa Króla (25.11.2018 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne Uroczystość Chrystusa Króla (25.11.2018 r.)   < Wróc
24 11.2018

Ogłoszenia parafialne Uroczystość Chrystusa Króla (25.11.2018 r.)

Przez cały listopad po wieczornej Mszy świętej, a w niedzielę o 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.

W kalendarzu liturgicznym:

Piątek – św. Andrzeja, Apostoła.

W tym tygodniu I -wsza sobota miesiąca. O godz. 17.00 nabożeństwo wynagradzające Sercu Maryi: 15-sto minutowa medytacja, różaniec, później Msza św.

Do chorych nie pojedziemy na I – wszy piątek i I -wszą sobotę lecz dopiero przed świętami.

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. dla kandydatów do bierzmowania o godz. 14.00, a po rannej Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca. Zapraszamy nowe osoby.

W ubiegłą niedzielę na potrzeby ubogich zebraliśmy 5.100 zł. Dziś kwesta na operację Darii Sierakowskiej. Za tydzień taca z Mszy świętych przeznaczona na sprzątanie kościoła i kwiaty.

Przypominamy o parafialnej pielgrzymce lotniczej śladami świętego Pawła Apostoła do Grecji w dniach 22-29 czerwca 2019 roku. Więcej informacji na stronie internetowej parafii oraz w gablocie przy wyjściu z kościoła.

Katecheza do bierzmowania dla 8 klasy w czwartek o godz. 18.00 w kościele.

W piątek o godz. 19.00 spotkanie osób, które chcą się zaangażować w kolędników misyjnych, zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej klasy od pierwszej do siódmej oraz spotkanie Grupy Apostolskiej. Po spotkaniu noc bajkowa w Domu Parafialnym.

Ogłoszenie społeczne:

Strażacy z Zatora informują, iż od 25 listopada będą roznosić kalendarze na 2019 rok, zebrane datki przeznaczą na działalność statutową.

W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 modlitwa przy grobie o wyproszenie cudu za wstawiennictwem Sługi Bożego ojca Rudolfa Warzechy w Sanktuarium św. Józefa w Wadowicach.