OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (21 maja 2023 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (21 maja 2023 r.) < Wróć
20 05.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (21 maja 2023 r.)

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (21 maja 2023 r.)

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek –  św. Rity z Cascii, zakonnicy

Środa  – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki  Wiernych

Piątek – św. Filipa Neri, prezbitera (Dzień Matki)

Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godzinie 1200 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W tym roku do tego sakramentu przystąpi 65 dzieci.

W  przyszłą Niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Adoremus. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Chłopców z klas od 2 wzwyż, szczególnie chłopców po Pierwszej Komunii Świętej którzy chcieliby zostać ministrantami prosimy o zgłaszanie się do księdza Bartłomieja.

Próby scholi w każdą niedzielę o 1100 w domu parafialnym. Zapraszamy do dołączenia do scholi.

Osoby zapisane na pielgrzymkę do Włoch zapraszamy na spotkanie organizacyjne
w poniedziałek o 1830 w domu parafialnym. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty i 400 euro.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od 1600 do 1730. W sobotę kancelaria czynna od godz. 800 do 1000.