OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Zwykła (4 lutego 2024 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Zwykła (4 lutego 2024 r.) < Wróć
03 02.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Zwykła (4 lutego 2024 r.)

V Niedziela Zwykła (4 lutego 2024 r.)

W kalendarzu liturgicznym:

Poniedziałek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy

Wtorek – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Sobota – św. Scholastyki, dziewicy

Dziś pierwsza niedziela miesiąca, na zakończenie każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Nabożeństwo 40- godzinne z Adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 1600 do Mszy świętej wieczornej. Nabożeństwo to będzie jeszcze w następną niedzielę.

Stowarzyszenie Głos Miłosierdzia razem z rodzicami chorego  Bartusia Bałysa z Bachowic, zapraszają wszystkich wiernych na kiermasz ciast w dniu dzisiejszym przy naszym kościele po każdej Mszy św.

W przyszłą niedzielę przy naszym kościele odbędzie się kiermasz Walentynkowy, zachęcamy do nabycia pięknych rzeczy. Przy tej okazji wspieramy młodzież z naszej parafii.

W poniedziałek z okazji wspomnienia św. Agaty będzie pobłogosławienie chleba i wody.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę w godzinach od 1600 do 1730.
W sobotę kancelaria od 800 do 1000.

Zapraszamy na pielgrzymkę śladami św. Wojciecha do Czech w terminie 1-4 maja.
W planie m.in. Libice, gdzie Wojciech się urodził oraz Praga, gdzie pełnił posługę biskupią. Będziemy również  w Sanktuarium św. Jana Nepomucena oraz w Kutnej Horze. Szczegółowy plan w gablocie i na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii. Koszt to 1200 zł. Informacje u ks. Bartłomieja.

Do wieczności Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jana Halbinę. Polećmy Jego duszę Miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie…