Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Zwykła (16.02.2020 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Zwykła (16.02.2020 r.) < Wróc
16 02.2020

Kalendarz liturgiczny:

Sobota – święto katedry św. Piotra.

W zakrystii można zamówić intencje dla tych osób, które swoje imieniny będą obchodzić w marcu. Msza św za te osoby będzie odprawiona w niedzielę, 1 marca o godz. 10.30.

Bóg zapłać za ofiary na remonty, złożyliście 9 173 zł.

Młodzież naszej parafii dziękuje za ofiary złożone podczas rozprowadzania serduszek walentynkowych, zebrali 1 750 zł.

Dziś adoracja pokutno-wynagradzająca w ramach 40-sto godzinnego nabożeństwa przed Wielkim Postem. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grup parafialnych według porządku podanego w ubiegłą niedzielę. W przyszłą niedzielę od 15.00 adorują Róże Różańcowe z Zatora, od 16.00 schola Adoremus, od 17.00 indywidualna adoracja.

Dziś z okazji tzw. ostatków po każdej Mszy św. wspólnota Adoremus będzie rozdawać „Roszkę zatorską”, czyli słodką bułeczkę wypieczoną według specjalnej receptury pochodzącej z Francji, ojczyzny św. Rocha. Nazwa bułeczki nawiązuje do imienia świętego. Ofiary składane przy tej okazji wspólnota Adoremus przeznaczy na cele charytatywne.

Spotkanie nad Biblią, krąg biblijny we wtorek po Mszy św. wieczornej.

W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Lichenia i Gniezna (odbędzie się ona 22-23 kwietnia br.), podczas której Prymas Polski przekaże naszej parafii relikwie św. Wojciecha.

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 13.45 dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

W kaplicy w Laskowej:     Msza św. w piątek o godz. 17.00