OGŁOSZENIA PARAFIALNE X Niedziela Zwykła (11 czerwca 2023 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE X Niedziela Zwykła (11 czerwca 2023 r.) < Wróć
OGŁOSZENIA PARAFIALNE  X Niedziela Zwykła (11 czerwca 2023 r.)
10 06.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE X Niedziela Zwykła (11 czerwca 2023 r.)

X Niedziela Zwykła (11 czerwca 2023 r.)

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek  – bł. ks. Piotra Dańkowskiego, męczennika

Wtorek – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

Środa – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

Piątek  – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała, procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy wieczornej. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów.

Dziś procesja po Mszy św. o godz. 1200.

Tradycyjnie na zakończenie Oktawy Bożego Ciała będziemy święcili wianki a dla dzieci będzie słodka niespodzianka.

W piątek 16.06 z racji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od 16.00 do 1730.  W sobotę kancelaria nieczynna.

Ogłoszenie społeczne:

W niedzielę 11 czerwca na zatorskim Rynku odbędzie się „Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi”.
To dla nas wszystkich niepowtarzalna okazja, aby na miejscu skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących środków unijnych i dowiedzieć się, co ma do zaoferowania nowy program regionalny „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”. W ramach wydarzenia zaplanowano także wiele darmowych atrakcji: konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci, ścianka wspinaczkowa, pokazy i szkolenia z łucznictwa, breakdance, ju-jitsu i szermierki oraz występy artystyczne. Zapraszamy w godzinach 1100-1700.

Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu Bóg powołał śp. Stanisławę Żmudę.

Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu:  Wieczne odpoczywanie…