OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela Zwykła (16 czerwca 2024r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela Zwykła (16 czerwca 2024r.) < Wróć
15 06.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela Zwykła (16 czerwca 2024r.)

XI Niedziela Zwykła (16 czerwca 2024r.)

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

Czwartek – bł. Władysława Bukowińskiego, prezbitera

Piątek  – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

W piątek 21 czerwca dzieci i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny. Msza święta dziękczynna na zakończenie roku o godz. 800.

W piątek po Mszy świętej wieczornej Adoracja prowadzona przez wspólnotę Adoremus, połączona z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwa do św. Rocha.

Przez cały miesiąc czerwiec na zakończenie wieczornej Mszy świętej będziemy odmawiali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W przyszłą niedzielę 23 czerwca przy naszym kościele odbędzie się kiermasz ciast. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na młodzież.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od 1600 do 1730. W sobotę od 800 do 1000.