OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła (20.06.2021 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła (20.06.2021 r.) < Wróć
OGŁOSZENIA PARAFIALNE  XII Niedziela Zwykła (20.06.2021 r.)
20 06.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła (20.06.2021 r.)

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

Poniedziałek – św. Alojzego Gonzagi

Czwartek – święto Narodzenia św. Jana Chrzciciela

W środę wyjątkowo kancelaria będzie nieczynna.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

Na stoliku przy kropielnicy znajdują się duże modlitewniki z większą czcionką dla czcicieli świętego Rocha.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wędrowne dni skupienia na Śnieżnicy, które odbędą się w dniach 5-8 lipca. Zapisy w zakrystii.

Transmisje różańca w intencji o oddalenie epidemii codziennie o godz. 20.30.

Msza św. na zakończenia roku szkolnego i katechetycznego w piątek o godz. 8.00 dla uczniów ze szkół z Zatora, Podolsza i Rudz. W kaplicy w Laskowej Msza św. o godz. 9.00.

Od przyszłej niedzieli przez okres wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 13.30, lecz dodatkowa o godz. 21.00.

Przypominamy, że do Komunii świętej podchodzimy procesyjnie do szafarza. Ciało Pańskie przyjmujemy w postawie stojącej, do ust w nawie lewej i głównej, a na rękę w nawie prawej – przed ołtarzem maryjnym.

Msza św. w niedzielę o godz. 8.00, w piątek o godz. 17.00