OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła (23 czerwca 2024r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła (23 czerwca 2024r.) < Wróć
23 06.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII Niedziela Zwykła (23 czerwca 2024r.)

XII Niedziela Zwykła (23 czerwca 2024r.)

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Czwartek – Wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek  – św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Sobota – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Dziś przy naszym kościele odbywa się kiermasz ciast. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na młodzież.

Dziś dzień ojca, pamiętajmy o modlitwie za naszych ojców.

Msze święte w dni powszednie w okresie wakacyjnym będą o godz. 700 i 1800.

Od pierwszej niedzieli lipca dodatkowa Msza święta o godz. 2100.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy świętej wieczornej przez cały okres wakacji. W sobotę kancelaria czynna od 800 do 1000.

Księdzu Piotrowi i wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, łaski zdrowia oraz opieki Matki Bożej.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy udanego urlopu, a gościom dobrego i miłego odpoczynku.

Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu Bóg powołał śp. Zygmunda Rosponda, śp. Stanisławę Starzyk i śp. Stefanię Siepak. Polećmy ich duszę Miłosierdziu Bożemu:  Wieczne odpoczywanie…