OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela Zwykła (30 czerwca 2024r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela Zwykła (30 czerwca 2024r.) < Wróć
01 07.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela Zwykła (30 czerwca 2024r.)

XIII Niedziela Zwykła (30 czerwca 2024r.)

Kalendarz liturgiczny:

Środa – święto św. Tomasza Apostoła

Czwartek – święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej  w  Krakowie

Sobota  –  wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca spowiedź od godz. 1530. Dodatkowa Msza święta o godz. 1615. W sobotę rano Msza święta i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

Przypominamy, że Msze święte w okresie wakacyjnym w dni powszednie są o godz. 700 i 1800.
Od przyszłej niedzieli dodatkowa Msza święta o godz. 2100.

Kancelaria parafialna w czasie wakacji  czynna we wtorek i środę po Mszy świętej wieczornej. W sobotę kancelaria od 800 do 1000.

Od 1 do 6 lipca trwają zapisy stacjonarne na Pieszą Pielgrzymkę ze Spytkowic na Jasną Górę. Zapisy odbywają się w kancelarii parafialnej w Spytkowicach w godzinach od 1900 do 2000.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, łaski zdrowia oraz opieki Matki Bożej.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy udanego urlopu, a gościom dobrego i miłego odpoczynku.

Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu Bóg powołał śp. Jana Niesyczyńskiego, śp. Stanisława Hałatka. Polećmy ich duszę Miłosierdziu Bożemu:  Wieczne odpoczywanie…