Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela Zwykła (7 VII 2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela Zwykła (7 VII 2019 r.) < Wróc
Ogłoszenia parafialne  XIV Niedziela Zwykła (7 VII 2019 r.)
06 07.2019

Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela Zwykła (7 VII 2019 r.)

Przez okres wakacji w niedzielę dodatkowa Msza święta o godz. 21.00. Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i czwartek po wieczornej Mszy świętej, w sobotę od godz. 8.00 do 10.00.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – św. Jana z Dukli

Czwartek – św. Benedykta

Piątek – św. Brunona z Kwerfurtu

Sobota – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Za tydzień składka z Mszy świętej przeznaczona na remonty w naszej parafii.

W sobotę nabożeństwo fatimskie. Po Mszy świętej wieczornej różaniec i procesja światła. Na procesję przynosimy świece. Składka z Mszy świętej przeznaczona na ufundowanie nowych książeczek do naszego kościoła.

Od 11 do 14 października br. organizujemy parafialny wyjazd szlakiem patriotycznym do różnych sanktuariów we Lwowie na Ukrainie. Zapisy oraz więcej informacji w zakrystii oraz gablocie ogłoszeń.

27 lipca br., w sobotę wyruszamy autokarem do Kalwarii Zebrzydowskiej na dróżki Matki Bożej. Zapisy w zakrystii.