OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela Zwykła (11 VIII 2019 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela Zwykła (11 VIII 2019 r.) < Wróc
10 08.2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela Zwykła (11 VIII 2019 r.)

Przez okres wakacji w niedzielę dodatkowa Msza święta o godz. 21.00. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po wieczornej Mszy świętej, w sobotę od godz. 8.00 do 10.00.

Dzisiejsza składka w czasie Mszy św. przeznaczona na remonty naszej świątyni.

Dzisiaj w Ośrodku Caritas w Zatorze odpust ku czci bł. Edmunda Bojanowskiego. Suma odpustowa o godz. 11.00.

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – wspomnienie Matki Bożej Kalwaryjskiej

Środa – św. Maksymiliana Marii Kolbego

Czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę, będzie także Msza św. o godz. 21.00. Tego dnia Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej będzie rozprowadzać bukiety zielne do poświęcenia.

Sobota – św. Jacka, patrona naszego Księdza Proboszcza. Tego dnia o godz. 18.00 odprawimy w intencji solenizanta Mszę św. Życzymy Księdzu Proboszczowi wielu łask Bożych, zdrowia, sił do pracy i radości z pełnionej posługi.

We wtorek kolejne nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. wieczornej różaniec i procesja z figurą Matki Bożej. Składka z Mszy św. przeznaczona na nowe książeczki do naszej świątyni.

Osoby zapisane na pielgrzymkę do Lwowa prosimy o oddanie karty zgłoszenia do 15 sierpnia w zakrystii.

Zapraszamy chętne osoby na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w drugim tygodniu ferii szkolnych tj. w lutym 2020 roku. Informacje i zapisy w zakrystii. Prosimy, by decyzję podjąć jak najszybciej ze względu na konieczność zarezerwowania lotu i przewodnika.

W ostatni dzień wakacji, w sobotę 31 sierpnia, wybieramy się na pielgrzymkę krajową po sanktuariach ziemi tarnowskiej. Więcej informacji w gablocie, zapisy w zakrystii.

Rodzina Pauliny Tomskiej dziękuje za zbiórkę pieniędzy na jej leczenie. W ubiegłą niedzielę zebrali 7627,30 zł.

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego. Do dzisiejszego numeru dołączona jest płyta z pieśniami patriotycznymi i religijnymi.