OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX Niedziela Zwykła (15 sierpnia 2021 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX Niedziela Zwykła (15 sierpnia 2021 r.) < Wróć
OGŁOSZENIA PARAFIALNE  XX Niedziela Zwykła (15 sierpnia 2021 r.)
15 08.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX Niedziela Zwykła (15 sierpnia 2021 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX Niedziela Zwykła (15 sierpnia 2o21 r.)

Dzisiaj Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej w sąsiedztwie kościoła rozprowadza bukiety zielne, które będą święcone na każdej Mszy Świętej.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

Poniedziałek – święto świętego Rocha, patrona Miasta i Gminy Zator

Wtorek – świętego Jacka, prezbitera – patrona Archidiecezji Krakowskiej. Z okazji imienin życzymy Księdzu Proboszczowi błogosławieństwa Bożego, opieki jego patrona na każdy dzień posługi oraz światła i mądrości od Ducha Świętego. Msza Święta w intencji naszego Księdza Proboszcza we wtorek o godzinie 18.oo.

Piątek – świętego Bernarda, opata i doktora Kościoła

Sobota – świętego Piusa X, papieża

Składamy serdeczne podziękowania za złożoną ofiarę na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 9651 zł.

W tym tygodniu mamy III piątek miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 18.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego ze wspólnotą Rochitów.

W przyszłą niedzielę (22 sierpnia) o godzinie 12.oo zostanie odprawiona Msza Święta Dożynkowa jako podziękowanie za tegoroczne plony.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej oraz w sobotę od 8.oo do 1o.oo.

Transmisja różańca w intencji o oddalenie epidemii codziennie o godzinie 2o.3o.

Msza Święta w niedzielę o godzinie 8.oo oraz w piątek o godzinie 17.oo.

W okresie wakacji:

Msza Święta w tygodniu o godzinie: 7.oo oraz 18.oo.

Przez okres wakacji dodatkowa Msza Święta w niedzielę o godzinie 21.oo

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.