OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela Zwykła (8 sierpnia 2021 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela Zwykła (8 sierpnia 2021 r.) < Wróć
OGŁOSZENIA PARAFIALNE  XIX Niedziela Zwykła (8 sierpnia 2021 r.)
08 08.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX Niedziela Zwykła (8 sierpnia 2021 r.)

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

Poniedziałek – świętej Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy

Wtorek – świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika

Środa – świętej Klary, dziewicy

Piątek – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

Sobota – świętego Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

Dziś druga niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne
w naszej parafii. .

W piątek (13 sierpnia) kolejne już Nabożeństwo Fatimskie, o godzinie 17.3o różaniec fatimski, o godzinie 18.oo Msza Święta, a po niej procesja wokół kościoła.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej, i  w sobotę od 8.oo do 1o.oo.

Transmisja różańca w intencji o oddalenie epidemii codziennie o godzinie 2o.3o.

Msza Święta w niedzielę o godzinie 8.oo oraz w piątek o godzinie 17.oo.

W okresie wakacji:

Msza Święta w tygodniu o godzinie: 7.oo oraz 18.oo.

Przez okres wakacji dodatkowa Msza Święta w niedzielę o godzinie 21.oo

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.

Ogłoszenie społeczne Burmistrza Zatora:

Szanowni mieszkańcy Gminy Zator!

Wiemy, że koronawirus robi wielkie spustoszenie w zdrowiu. Aby powstrzymać pandemię Szczepmy się! Zadbajmy o własne zdrowie i zdrowie najbliższych. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych.

15 sierpnia br. podczas 10 Targów Turystycznych Doliny Karpia oraz 22 sierpnia br. podczas Dożynek Gminnych i Święta Miasta na Zatorskim rynku zlokalizowany będzie mobilny punkt szczepień.

Każdy chętny będzie mógł w tych dniach zaszczepić się szczepionką Johnson & Johnson (jednorazowa dawka zapewniająca ochronę) lub szczepionką Pfizer lub Moderna.

Pamiętajmy, że dzięki szczepieniom możemy zwiększyć bezpieczeństwo nasze, naszych rodzin, znajomych, przyjaciół i współpracowników.

Musimy mieć świadomość, że sami chorując, narażamy najbardziej swoich najbliższych. Koronawirus to nie fikcja! Zapobiegnijmy następnej fali zachorowań!

Gorąco zachęcam do udziału w szczepieniach i życzę dużo zdrowia.

Burmistrz Zatora

Mariusz Makuch

Ogłoszenie społeczne Towarzystwa Miłośników Ziemi Zatorskiej:

Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej informuje, że w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w sąsiedztwie Kościoła rozprowadzać będzie bukiety zielne. Zgodnie z tradycją uczcimy Matkę Bożą Zielną naręczami kwiatów i ziół.