Ogłoszenia parafialne XV Niedziela Zwykła (14 VII 2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XV Niedziela Zwykła (14 VII 2019 r.) < Wróc
Ogłoszenia parafialne  XV Niedziela Zwykła (14 VII 2019 r.)
13 07.2019

Ogłoszenia parafialne XV Niedziela Zwykła (14 VII 2019 r.)

Przez okres wakacji w niedzielę dodatkowa Msza święta o godz. 21.00. Kancelaria parafialna czynna we wtorek, środę i czwartek po wieczornej Mszy świętej, w sobotę od godz. 8.00 do 10.00.

27 lipca br., w sobotę wyruszamy autokarem do Kalwarii Zebrzydowskiej na dróżki Matki Bożej. Zapisy w zakrystii.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – św. Bonawentury

Czwartek – św. Szymona z Lipnicy

Od 11 do 14 października br. organizujemy parafialny wyjazd szlakiem patriotycznym do różnych sanktuariów we Lwowie na Ukrainie. Zapisy oraz więcej informacji w zakrystii oraz gablocie ogłoszeń.

W najbliższy piątek Modlitwa Uwielbienia. O godz. 18.00 Msza św. z kazaniem, po przerwie uwielbienie Boga śpiewem i modlitwa wstawiennicza.

Dzisiejsza składka z Mszy świętej przeznaczona na remonty w naszej parafii.