Strona główna » Ogłoszenia parafialne – XV niedziela zwykła < Wróc
16 07.2018

Ogłoszenia parafialne – XV niedziela zwykła

Jutro 16 dzień miesiąca – jest to także kolejny ( szósty) miesiąc naszej parafialnej Nowenny przed 100 rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Jak co miesiąc rozpoczniemy o g. 17.30 – modlitwą różańcową , którą poprowadzi Rodzina radia Maryja

O g. 18.00 uroczysta msza św. za Ojczyznę z kazaniem, oraz modlitwy w intencji Ojczyzny. Zapraszamy gości i parafian.

Jutro ( poniedziałek) po wieczornej mszy w domu parafialnym spotkanie dla wyjeżdżających w najbliższą niedzielę na pielgrzymkę do WILNA.

W czwartek – kolejny wyjazd dla dzieci, młodzieży i rodzin w ramach wakacji z parafią. O g. 8.00 zbiórka przy kościele. Tym razem jedziemy do Oświęcimia, gdzie nawiedzimy Międzynarodowe Centrum Dialogu i Modlitwy, klasztor sióstr karmelitanek, kościół księży salezjan, kręgielnie i Mc Donaldsa.

Przez okres wakacyjny każdej niedzieli w naszym kościele dodatkowa msza św. o g. 21.00.

W czasie wakacji msze św. w tygodniu będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. Nie ma mszy o godz. 6.30!

KANCELARIA parafialna podczas wakacji będzie czynna we wtorki, środy i czwartki po wieczornej mszy św. do godz. 19.30, oraz w sobotę od godz. 8.00 do 10.00; z wyjątkiem: świąt, uroczystości, I czwartków i I sobót miesiąca.

WAKACYJNE WYJAZDY DLA: Rodzin – Młodzieży – Dzieci.

• 12. VII WISŁA – zwiedzanie miasta i zabytków z okien ” Ciuchci Marty”. Odpoczynek na Rynku i w amfiteatrze. Koszt 40 zł.
  • 19 VII OŚWIĘCIM – śladami świętych Jana Bosko i Edyty Stein, wizyta w Międzynarodowym Centrum Modlitwy i Dialogu, klasztor Karmelitanek, wizyta w MC” donalds, kręgielnia – koszt 40 zł.
  • 26 VII HAŁCNÓW – BIELSKO – BIAŁA – wyjazd kolejką na Czantorię, zwiedzanie Rynku i Starego Miasta, nawiedzenie sanktuarium maryjnego w Hałcnowie. Koszt 40 zł.

NA WSZYSTKIE WYJAZDY ZAPISUJEMY SIĘ W ZAKRYSTII DO KOŃCA CZERWCA LUB W MIARĘ WOLNYCH MIEJSC.

Ponadto:

• 1. REKOLEKCJE dla dzieci w Zakopanem/ Kościelisku od 4 do 11 sierpnia ( wszystkie miejsca zajęte)
  • 2. REKOLEKCJE dla młodzieży w Zakopanem/ Kościelisku od 25 do 29 sierpnia. ( 300 zł – są wolne miejsca)

W celu wyjazdu na rekolekcje należy zgłosić się po kartę udziału w rekolekcjach i oddać ją do końca czerwca wypełnioną.