Strona główna » Ogłoszenia Parafialne – XVIII Niedziela Zwykła < Wróc
04 08.2018

Ogłoszenia Parafialne – XVIII Niedziela Zwykła

Dziś I niedziela miesiąca po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

Tradycyjnie dzisiaj gościmy w naszej parafii pielgrzymów udających się na Jasną Górę z Suchej Beskidzkiej.

Kalendarz liturgiczny:

• Poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego. O godz. 8.30 wyrusza ze Spytkowic piesza pielgrzymka dekanatu Zator na Jasna Górę. Zapisy w parafii Spytkowice.
  • Wtorek – wsp. bł. Edmunda Bojanowskiego, patrona kaplicy Ośrodka Caritas w Zatorze. Ks. Dyrektor zaprasza na Mszę św. odpustową tego dnia na godz. 11.00.
  • Środa – wsp. św. Dominika
  • Czwartek – święto św. Teresy Benedykty – Edyty Stein, patronki Europy.
  • Piątek  – wsp. św. Wawrzyńca
  • Sobota – wsp. św. Klary
  • 14 sierpnia obchody wspomnienia św. Maksymiliana w Oświęcimiu. O godz. 10.30 Msza św. na terenie obozu koncentracyjnego Auschwitz.

W najbliższą sobotę 11 sierpnia pielgrzymka autokarowa do Kalwarii Zebrzydowskiej na dróżki Pana Jezusa. Wyjazd w sobotę o godz. 8.00 spod kościoła. Zapisy w zakrystii.

*W tym tygodniu odbyły się pogrzeby + Władysławy Kurzak, + Antoniego Górka, + Tadeusza Lipowskiego, + Franciszki Płaza. Dobry Jezu …