Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE  XVIII Niedziela Zwykła < Wróć
05 08.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  XVIII Niedziela Zwykła

XVIII Niedziela Zwykła ( 6 sierpień 2023 r.)

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – Wspomnienie św. Dominika prezbitera

Środa – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy

Czwartek – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

Piątek – Wspomnienie św. Klary, dziewicy

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

W sobotę gościliśmy pielgrzymkę z Suchej Beskidzkiej, która udała się do Częstochowy. Dziękujemy za serdeczne i życzliwe przyjęcie pielgrzymów i otaczamy ich naszą modlitwą.

W przyszłą niedzielę 13 sierpnia nabożeństwo Fatimskie. O godzinie 1730 różaniec, o 1800 Msza święta, po Mszy świętej procesja. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

Przypominamy, że Msze święte w dni powszednie w okresie wakacyjnym są o godz. 700 i 1800. W niedzielę dodatkowa Msza święta o godz. 2100.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę po Mszy świętej wieczornej.  W sobotę kancelaria czynna od 800 do 1000.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych,  łaski zdrowia oraz opieki Matki Bożej.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy udanego urlopu, a gościom dobrego i miłego odpoczynku.

Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu Bóg powołał śp. Zbigniewa Banaszaka polećmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu:  Wieczne odpoczywanie…