Ogłoszenia parafialne XXII Niedziela Zwykła (1 IX 2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXII Niedziela Zwykła (1 IX 2019 r.) < Wróc
Ogłoszenia parafialne  XXII Niedziela Zwykła (1 IX 2019 r.)
01 09.2019

Ogłoszenia parafialne XXII Niedziela Zwykła (1 IX 2019 r.)

Od poniedziałku Msza św. w dni powszednie o godz. 6.30, 7.00, 18.00. Kancelaria czynna we wtorek, środę, czwartek od 16.00 do 17.30 i w sobotę od 8.00 do 10.00, za wyjątkiem I czwartku i I soboty miesiąca oraz przypadających na te dni święta.

Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 8.00 dla wszystkich szkół zatorskich, w Laskowej o godz. 9.00 w kaplicy, w Podolszu o godz. 9.00 w szkole.

Spotkanie nad Biblią we wtorek po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym.

Spotkanie organizacyjne dla osób, które wyjeżdżają na pielgrzymkę do Lwowa w czwartek o godz. 18.30 w Domu Parafialnym.

Zapraszamy dzieci od 3 klasy podstawówki do scholi parafialnej. Spotkanie dla tych dzieci i ich rodziców w czwartek o godz. 19.30.

Spotkanie Grupy Apostolskiej w piątek o godz. 19.00. Zapraszamy do Grupy Apostolskiej osoby od 6 klasy szkoły podstawowej i ze szkoły średniej.

W przyszłą niedzielę pielgrzymka rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o godz. 7.00 spod kościoła. Zapisy na busa w zakrystii.

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

W tym roku formacyjnym spowiedź na I piątek będzie: w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00, oraz w piątek od 15.30. Msza św. z udziałem dzieci o godz. 16.15. Spowiedź w Laskowej w piątek od godz. 16.00.

Wyjątkowo do chorych z I piątku i I soboty pojedziemy w tę sobotę od godz. 8.00.

Zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej są możliwe tylko do przyszłej niedzieli 8 września.

W przyszłą niedzielę składka z Mszy św. przeznaczona na remonty naszej świątyni.

LASKOWA:

* W gablocie i na stronie internetowej parafii znajdują się intencje mszalne na kolejne miesiące do końca roku kalendarzowego. Informujemy, że Msze św. które był wyznaczone na środę to jest w październiku i grudniu, zostają przeniesione na poniedziałek. Msza św. w piątek o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 8.00 pozostaje bez zmian. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w datach intencji mszalnych.