Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła (8 IX 2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła (8 IX 2019 r.) < Wróc
Ogłoszenia parafialne  XXIII Niedziela Zwykła (8 IX 2019 r.)
08 09.2019

Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła (8 IX 2019 r.)

Dziś składka z Mszy św. przeznaczona na remonty naszej świątyni.

W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klasy VII i VIII.

W piątek nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00, przynosimy ze sobą świece. Składka z nabożeństwa przeznaczona na zakup nowych książeczek do naszego kościoła.

Spotkanie Małego Apostoła w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

W sobotę o godz. 8.00 spod kościoła wyjazd do Czernej dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin. Oświadczenia młodzież przynosi do poniedziałku. Z racji pielgrzymki kancelaria parafialna w sobotę będzie nieczynna.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – bł. Anieli Salawy

Piątek – św. Jana Chryzostoma

Sobota – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Z racji święta o godz. 17.30 specjalne nabożeństwo z ucałowaniem relikwii drzewa krzyża.

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami i młodzież na parafialny wyjazd na kajaki do Krzyżanowic w sobotę 21 września. Oświadczenia do odebrania w zakrystii. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zapisu.

Spotkanie Domowego Kościoła w czwartek 12 września o godz. 18.00. Małżeństwa pragnące dołączyć do wspólnoty zapraszamy do zakrystii lub prosimy o kontakt z ks. Dariuszem.

Ks. Bartłomiej organizuje rekolekcje w Wadowicach w domu pielgrzyma „Na Górce” pt. Komunikacja w rodzinie. Jak rozmawiać ze sobą? w dniach 18-20 października. Ulotki o rekolekcjach do zabrania przy wyjściu z kościoła. Zapisy w zakrystii.

Osoby zapisane na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o odebranie w zakrystii oświadczenia, wypełnienie go i dostarczenie wraz z zaliczką najpóźniej do 12 września.