Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła (9.09.2018 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła (9.09.2018 r.) < Wróc
08 09.2018

Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła (9.09.2018 r.)

Dziś II niedziela miesiąca, ofiara w czasie Mszy świętej przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. O godz. 12.00 Msza św. w podziękowaniu za tegoroczne plony. O godz. 17.30 Nieszpory.

Katecheza do bierzmowania dla klasy 7 Szkoły Podstawowej w poniedziałek o 18.30. Spotkanie zaś dla rodziców klasy Siódmej o godz. 19.00.

Dziękujemy za modlitwę za kapłanów osobom, które należą do Apostolatu Margaretka. Spotkanie dla tych osób we wtorek o 18.30 w Domu Parafialnym.

Kalendarz liturgiczny:

Czw. – wsp. św. Jana Chryzostoma oraz nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 Msza święta, po niej różaniec i procesja ze świecami.

Pt. – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszach ucałowanie relikwii krzyża. Wieczorem Modlitwa Uwielbienia. O godz. 18.00 Msza św. z kazaniem, po przerwie nabożeństwo uwielbiające Krzyż Pana Jezusa.

Sb. – wsp. NMP Bolesnej.

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 14.00 dla dzieci z klasy III szkoły podstawowej i ich rodziców oraz dzień nowenny przed świętem odzyskania niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.00, pół godziny wcześniej różaniec.

29 września br. pielgrzymka do sanktuarium Grobu Pańskiego do Miechowa. Zapisy w zakrystii.

*Ogłoszenie społeczne:

Piknik Patriotyczny z mnóstwem atrakcji w sobotę 15 września od godz. 14.30 na Łowisku Podolsze, przy drodze do Smolic.