Ogłoszenia parafialne XXIV Niedziela Zwykła (15 IX 2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXIV Niedziela Zwykła (15 IX 2019 r.) < Wróc
Ogłoszenia parafialne  XXIV Niedziela Zwykła (15 IX 2019 r.)
14 09.2019

Ogłoszenia parafialne XXIV Niedziela Zwykła (15 IX 2019 r.)

Dziś w liturgii obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

Poniedziałek – św. Korneliusza i Cypriana

Środę – św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 kandydatów do bierzmowania z klasy VII i VIII. Po Mszy św. rozdanie indeksów.

Sobota – św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o godz. 14.00. Na Mszę św. zaś o godz. 12.00 zapraszamy dzieci z klas pierwszych szkół podstawowych naszej parafii i ich rodziców. Z okazji rozpoczęcia przez pierwszoklasistów nauki w szkole, na Mszy św. poświęcimy im tornistry.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek jako pomoc materialna dla niepełnosprawnych.

Dziękujemy za złożone ofiary na remonty w naszej parafii. Złożyliście w ubiegłą niedzielę 9 726 zł.

Oczekując ogłoszenia św. Rocha patronem gminy Zator, w każdy poniedziałek po Mszy św. wieczornej w naszym kościele będzie specjalne nabożeństwo ku czci św. Rocha. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

We wtorek o godz. 18.30 spotkanie osób zrzeszonych w Apostolacie Margaretka.

W piątek Modlitwa Uwielbienia. O godz. 18.00 Msza św. z kazaniem, po przerwie modlitwa wstawiennicza.

Spotkanie Małego Apostoła w piątek o 17.00, Grupy Apostolskiej o godz. 19.00

W sobotę o godz. 8.00 wyjazd spod kościoła na kajaki. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Oświadczenia i zapisy w zakrystii.

W zakrystii zapisy na rekolekcje pt. “Komunikacja w rodzinie. Jak ze sobą rozmawiać?”, które odbędą się w Wadowicach od 18 do 20 października br. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej parafii.

W zakrystii można zamawiać intencje dziękczynną, przebłagalną i błagalną na pierwszą niedzielę października o godz. 10.30 dla tych, którzy będą przeżywać swoje imieniny w miesiącu październiku.