Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela Zwykła (22.09.2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela Zwykła (22.09.2019 r.) < Wróć
Ogłoszenia parafialne  XXV Niedziela Zwykła (22.09.2019 r.)
26 09.2019

Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela Zwykła (22.09.2019 r.)

 

Dziś dodatkowa Msza św. dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o godz. 14.00.

 

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

Poniedziałek – św. ojca Pio

Piątek – św. Wincentego a Paulo

Sobota – św. Wacława, patrona katedry krakowskiej

 

Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek o godz. 19.30.

 

Spotkanie Grupy Apostolskiej w piątek o godz. 19.00.

 

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. dla dzieci z klasy III szkoły podstawowej  i ich rodziców o godz. 14.00.

 

Zapraszamy na wieczorne nabożeństwa w naszej parafii: w poniedziałki nabożeństwo do św. Rocha, we wtorki litania do św. Wojciecha i Jerzego, w środy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta za zmarłych z ostatnich miesięcy, w piątki koronka do Bożego Miłosierdzia, w niedzielę o 17.30 adoracja i nabożeństwo okazjonalne.

 

W zakrystii zapisy na rekolekcje pt. “Komunikacja w rodzinie. Jak ze sobą rozmawiać?”, które odbędą się w Wadowicach od 18 do 20 października br. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej parafii.

 

W zakrystii można zamawiać intencje dziękczynną, przebłagalną i błagalną na pierwszą niedzielę października o godz. 10.30 dla tych, którzy będą przeżywać swoje imieniny w miesiącu październiku.

 

W zakrystii do odebrania plan wyjazdu oraz  informacja dotycząca wyborów za granicą dla osób, które w październiku wyjeżdżają do Lwowa.

 

Dziś po Mszach św. przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek jako pomoc materialna dla niepełnosprawnych. Zbiórkę organizuje Fundacja AGAPE.

 

Nasza parafia została zaproszona przez Rektora Sanktuarium w Łagiewnikach na nocną adorację. Stąd w przyszłą niedzielę, 29 września organizujemy wyjazd autokarem do Łagiewnik. Wyjazd o godz. 20.00 spod kościoła. Zapisy w zakrystii.

 

Ogłoszenie społeczne:

29 września na boisku w Palczowicach odbędzie się mecz w piłkę nożną oraz konkurs charytatywny dla Szymona Jarosza, chorego na serce. W czwartek i piątek od godz. 12.00 w Domu Ludowym w Podolszu będzie można przekazać niespodzianki, które stanowić będą nagrody w konkursie charytatywnym.

 

Sołtys wsi Rudze zaprasza na spotkanie wiejskie w poniedziałek (23.09.2019) o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Rudzach.