Ogłoszenia parafialne XXVI Niedziela Zwykła (29.09.2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXVI Niedziela Zwykła (29.09.2019 r.) < Wróc
Ogłoszenia parafialne  XXVI Niedziela Zwykła (29.09.2019 r.)
29 09.2019

Ogłoszenia parafialne XXVI Niedziela Zwykła (29.09.2019 r.)

Dziś dodatkowa Msza św. dla dzieci z klasy III szkoły podstawowej  i ich rodziców o godz. 14.00. Dziś wyjazd autokarem o godz. 20.00 spod kościoła na nocą adorację do Łagiewnik.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

Poniedziałek – św. Hieronima

Wtorek -św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Środa -Aniołów Stróżów

Piątek – św. Franciszka z Asyżu. Msza św. odpustowa w kaplicy w Laskowej z racji wspomnienia tego patrona w niedzielę o godz. 10.30.

Sobota – św. siostry Faustyny Kowalskiej

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź i Godzina Święta w czwartek od godz. 17.00. Adoracje prosimy o poprowadzenie Apostolat Margaretka. W zakrystii osoby z apostolatu mogą zapisać się na cały rok adoracji czwartkowych. W piątek spowiedź od 15.30, Msza św. dla dzieci o 16.15. Do chorych pojedziemy w piątek i w sobotę od godz. 8.00. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po rannej Mszy św.

Spotkanie nad Biblią, krąg biblijny we wtorek po wieczornej Mszy św.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz. 18.00.

Spotkanie Małego Apostoła w piątek o godz. 16.30 w domu parafialnym, Grupy Apostolskiej o 19.00 w kościele.

Msza św. po wyjeździe do Chorwacji i Bośni w sobotę o godz. 18.00, następnie spotkanie przy stole w domu parafialnym.

Od wtorku nabożeństwa różańcowe w kościele codziennie o godz. 17.15. We wtorek na nabożeństwo przychodzą rodzice z dziećmi z klasy III szkoły podstawowej, otrzymają różańce komunijne. Do uczestnictwa w różańcu zapraszamy dorosłych oraz dzieci i młodzież. Kto nie jest w stanie przyjść do kościoła danego dnia zachęcamy by odpowiednią  część różańca odmawiać w domu, całą rodziną, z radiem, telewizją lub indywidualnie. Dzieci w kościele codziennie będą otrzymywać obrazki za uczestnictwo w różańcu.

W zakrystii zapisy na rekolekcje pt. “Komunikacja w rodzinie. Jak ze sobą rozmawiać?”, które odbędą się w Wadowicach od 18 do 20 października br. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej parafii.

W zakrystii można zamawiać intencje dziękczynną, przebłagalną i błagalną na pierwszą niedzielę października o godz. 10.30 dla tych, którzy będą przeżywać swoje imieniny w miesiącu październiku.

W zakrystii do odebrania plan wyjazdu oraz  informacja dotycząca wyborów za granicą dla osób, które w październiku wyjeżdżają do Lwowa.

Fundacja AGAPE dziękuję za wsparcie dla niepełnosprawnych. W ubiegłą niedzielę zebrali do puszek 6 929, 10 zł.

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o godz. 14.00.

Na stronie internetowej parafii w zakładce WYDARZENIA, można systematycznie czytać relacje i zobaczyć zdjęcia z różnych aktywności, które związane są z życiem naszej wspólnoty parafialnej.

W kaplicy Laskowej w październiku Różaniec o 16.30 w poniedziałek i piątek, później Msza św. W ten piątek spowiedź od godz. 16.00.