Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła (6.10.2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła (6.10.2019 r.) < Wróc
Ogłoszenia parafialne  XXVII Niedziela Zwykła (6.10.2019 r.)
07 10.2019

Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła (6.10.2019 r.)

Dziś dodatkowa Msza św. dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o godz. 14.00.

W miesiącu październiku nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.15.

Przy wyjściu z kościoła na stolikach dostępne kartki na wypominki. Wypominki roczne będą czytane w niedzielę przed Mszą św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30. Wypominki listopadowe będą czytane na cmentarzu 1 listopada podczas procesji żałobnej i różańca oraz codziennie w listopadzie podczas nabożeństwa za zmarłych. Prosimy o wyraźne napisanie imion i nazwisk zmarłych osób oraz zaznaczenie czy mają to być wypominki listopadowe czy roczne.

W zakrystii zapisy na rekolekcje, które odbędą się w Wadowicach od 18 do 20 października.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

Poniedziałek – wsp. NMP Różańcowej

Środa – bł. Wincentego Kadłubka

W czwartek o godz. 18.30 w domu parafialnym spotkanie dla małżeństw, które chciałyby należeć do Domowego Kościoła, kręgu oazy rodzin.

W piątek o godz. 6.00 Msza św. i wyjazd autokarem do Lwowa.

W piątek Modlitwa Uwielbienia. Msza św. z kazaniem o  godz. 18.00, po przerwie Uwielbienie wraz z Maryją oraz modlitwa wstawiennicza.

W przyszłą niedzielę nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.15 różaniec fatimski, po Mszy św. o godz. 18.00 procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła ze świecami.

Od dziś w zakrystii i w kancelarii można zamawiać intencje mszalne na 2020 rok.

W poniedziałek w Caritasie w kaplicy spotkanie do bierzmowania dla dziewczyn o godz. 17.30, dla chłopców o godz. 18.15.