Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła (7.10.2018 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła (7.10.2018 r.) < Wróc
06 10.2018

Kalendarz liturgiczny:

Dziś Matki Bożej Różańcowej – patronalne święto Róż Różańcowych. Po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym zmiana tajemnic różańca i spotkanie przy stole.

Wt – bł. Wincentego Kadłubka

Sb – bł. Honorata Koźmińskiego

Przez cały październik nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.15.

Katecheza do bierzmowania dla klasy 8 Szkoły Podstawowej w czwartek o 18.30 w Domu Parafialnym.

W piątek Wieczór Chwały. O godz. 18.00 Msza św. z kazaniem, po przerwie Modlitwa Uwielbienia.

W sobotę ostatnie nabożeństwo fatimskie. Różaniec o godz. 17.15, później Msza św., a następnie procesja światła i adoracja Najświętszego Sakramentu.

W przyszłą niedzielę taca z Mszy św. przeznaczona na inwestycje w parafii.

W zakrystii można zapisać się na rekolekcje wyjazdowe w Wadowicach 19-21 października br., które poprowadzi ks. Bartłomiej pt. Jak owocnie się spowiadać?

W zakrystii i w kancelarii można składać na wypominki. Kartki na wypominki rozdają ministranci, dostępne są także przy stoliku z prasą katolicką pod chórem. Prosimy zaznaczyć na kartkach czy mają to być wypominki „listopadowe”, czy „roczne”. Przy „rocznych” zaznaczamy godzinę 7.00 lub 9.00 lub 10.30. Imiona i nazwiska wpisujemy zgodnie z przykładem, który jest na kartkach, które rozdają ministranci.