Ogłoszenia parafialne XXVIII Niedziela Zwykła (13.10.2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXVIII Niedziela Zwykła (13.10.2019 r.) < Wróc
Ogłoszenia parafialne  XXVIII Niedziela Zwykła (13.10.2019 r.)
14 10.2019

Ogłoszenia parafialne XXVIII Niedziela Zwykła (13.10.2019 r.)

Dziś nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.15 różaniec fatimski, po Mszy św. o godz. 18.00 procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła ze świecami. Dziś składka z Mszy św. przeznaczona na remonty w parafii.

W miesiącu październiku nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.15.

W zakrystii i w kancelarii przyjmujemy na wypominki. Wypominki roczne będą czytane w niedzielę przed Mszą św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30. Wypominki listopadowe będą czytane na cmentarzu 1 listopada podczas procesji żałobnej i różańca oraz codziennie w listopadzie podczas nabożeństwa za zmarłych. Prosimy o wyraźne napisanie imion i nazwisk zmarłych osób oraz zaznaczenie czy mają to być wypominki listopadowe czy roczne.

W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:

Wtorek – św. Teresy od Jezusa

Środa – św. Jadwigi Śląskiej

Czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego

Piątek – św. Łukasza, ewangelisty

W piątek w Domu Parafialny o godz. 19.00 noc bajkowa.  Zapisy w zakrystii.

W piątek o godz. 19.00 rozpoczynamy w Wadowicach w Domu Pielgrzyma „Na górce” rekolekcje trzy dniowe. Zapisy na dojazd i wyżywienie w zakrystii.

W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży w ramach dnia papieskiego.

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców o godz. 14.00.

26 października, w sobotę o godz. 16.30 wyjazd autokarem do Myślenic na spektakl pt. Zmiana w reżyserii Marcina Kobierskiego. Zapisy w zakrystii.