Ogłoszenia parafialne XXXI Niedziela Zwykła (3.11.2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXXI Niedziela Zwykła (3.11.2019 r.) < Wróć
Ogłoszenia parafialne  XXXI Niedziela Zwykła (3.11.2019 r.)
03 11.2019

Ogłoszenia parafialne XXXI Niedziela Zwykła (3.11.2019 r.)

Przez cały miesiąc listopad po wieczornej Mszy św. w tygodniu, a w niedzielę o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych. Od dzisiaj czytamy przepisane nowe wypominki roczne. Jeśliby zakradł się jakiś błąd w przepisaniu, prosimy taką informację zgłosić w zakrystii.

 

W kalendarzu liturgicznym:

Poniedziałek – św. Karola Boromeusza

Sobota – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

 

6 listopada, w środę o godz. 17.30 odbędzie się w domu parafialnym Bal św. Rocha. Warunkiem uczestnictwa jest przebranie się za św. Rocha lub osobę, której jest patronem (lekarz, aptekarz, ogrodnik, rolnik, pielgrzym, więzień, chory). Jeśli ktoś nie jest w stanie wymyślić takiego przebrania, można przyjść w stroju ulubionego świętego! Zapisów na bal prosimy dokonywać w zakrystii do wtorku. Rodzice wypisują własnoręcznie zgodę na udział, podpisują się, podają numer kontaktowy do siebie. 3 najlepsze, najbardziej staranne i pomysłowe stroje zostaną nagrodzone! Zapraszamy!

 

Spotkanie Grupy Apostolskiej w piątek o godz. 19.00.

 

W najbliższy piątek Uwielbienie. O godz. 18.00 Msza św. z kazaniem, po przerwie Modlitwa Uwielbienia z litanią do wszystkich świętych i modlitwą za zmarłych.

 

W zakrystii można dokonać zamówienia na modlitewnik z dużymi literami przeznaczony do użytku domowego.