Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela Zwykła (10.11.2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela Zwykła (10.11.2019 r.) < Wróć
Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela Zwykła (10.11.2019 r.)
10 11.2019

Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela Zwykła (10.11.2019 r.)

Przez cały miesiąc listopad po wieczornej Mszy św. w tygodniu, a w niedzielę o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych. Czytamy już nowe wypominki roczne. Jeśliby zakradł się jakiś błąd w przepisaniu, prosimy taką informację zgłosić w zakrystii.

 

W kalendarzu liturgicznym:

Poniedziałek – św. Marcina z Tours oraz 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 10.30.

Wtorek – św. Jozafata

Środa – świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

 

W czwartek spotkanie rodziców klasy VIII o godz. 18.30.

 

W piątek tradycyjnie Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.30. Na adorację przychodzą kandydaci do bierzmowania w ramach spotkania młodych oraz Grupa Apostolska.

 

W sobotę o godz. 9.15 spod kościoła wyjazd do Wadowic dla młodzieży.

 

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. dla kandydatów do I Komunii i ich rodziców o godz. 13.45.

 

W zakrystii można dokonać zamówienia na modlitewnik z dużymi literami przeznaczony do użytku domowego.

 

29 listopada, w piątek o godz. 15.00 wyjazd na pielgrzymkę na Jasną Górę. W programie Msza św., adoracja, różaniec oraz apel jasnogórski. Powrót ok. 23.00. Zapisy w zakrystii.

 

Zachęcamy do zapisywania się na parafialne wyjazdy wakacyjne: dla dzieci, młodzieży i rodzin proponujemy 10-dniowy wypoczynek w Chorwacji i Czarnogórze, natomiast dla dorosłych 8-dniową pielgrzymkę do krajów nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia) oraz sanktuariów w północnej Polsce (m.in. Sokółka). Szczegółowe informacje w gablocie i na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Rada Społeczna Odnowy Zatorskich Zabytków i Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej dziękuje za złożone ofiary do puszek podczas kwesty 1 listopada na cmentarzu na dalsze cele odnowy zatorskich zabytków. Zebrali 11. 380 zł.