Ogłoszenia parafialne XXXIII Niedziela Zwykła (17.11.2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXXIII Niedziela Zwykła (17.11.2019 r.) < Wróć
Ogłoszenia parafialne  XXXIII Niedziela Zwykła (17.11.2019 r.)
17 11.2019

Ogłoszenia parafialne XXXIII Niedziela Zwykła (17.11.2019 r.)

Przez cały miesiąc listopad po wieczornej Mszy św. w tygodniu, a w niedzielę o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.

W kalendarzu liturgicznym:

Poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny

Wtorek – bł. Salomei

Środa – św. Rafała Kalinowskiego

Czwartek – wsp. Ofiarowania NMP

Piątek – św. Cecylii

W poniedziałek warsztaty dla kandydatów do bierzmowania w domu parafialnym. Chłopcy przychodzą na godz. 17.00, dziewczyny na godz. 17.45.

Spotkanie Małego Apostoła w piątek o 16.30 w domu parafialnym.

W zakrystii można dokonać zamówienia na modlitewnik z dużymi literami. Można już także zamówić intencje mszalną dla tych osób, które swoje imieniny będą obchodzić w grudniu.

29 listopada, w piątek o godz. 15.00 wyjazd na pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii.

Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na remonty w parafii, złożyliście 8 797 zł.

Zachęcamy do zapisywania się na parafialne wyjazdy wakacyjne: dla dzieci, młodzieży i rodzin proponujemy 10-dniowy wypoczynek w Chorwacji i Czarnogórze, natomiast dla dorosłych 8-dniową pielgrzymkę do krajów nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia) oraz sanktuariów w północnej Polsce (m.in. Sokółka). Szczegółowe informacje w gablocie i na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii.

Od poniedziałku Pan organista rozpocznie od Podolsza – od strony Wisły – roznoszenie poświęconych opłatków wigilijnych. Ofiara składana przy tej okazji jest częścią jego wynagrodzenia za pracę na rzecz naszej parafii.