OGŁOSZENIA PARAFIALNE  XXXIII Niedziela Zwykła (19 listopada 2023 r.)

Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE  XXXIII Niedziela Zwykła (19 listopada 2023 r.) < Wróć
OGŁOSZENIA PARAFIALNE  XXXIII Niedziela Zwykła (19 listopada 2023 r.)
19 11.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  XXXIII Niedziela Zwykła (19 listopada 2023 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXXIII Niedziela Zwykła
(19 listopada 2023 r.)

 

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

Wtorek – Wspomnienie Ofiarowania NMP

Środa – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

Piątek – świętych męczenników Andrzeja Ding – Lac i Towarzyszy

Sobota – św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy

 

Dziś VII Światowy Dzień Ubogich. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka na rzecz ubogich.  A dziś przy naszym kościele odbywa się zbiórka do puszek na rzecz chorego na jałowy zanik kości udowej Aleksandra z Krakowa.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na zakończenie Mszy świętej o godz. 1030 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za odmówienie tego Aktu w tym dniu można uzyskać odpust zupełny.

W piątek po Mszy świętej wieczornej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Adoremus. Zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Na Mszy świętej składka będzie zbierana dla chorej Marty z Laskowej.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od 1600 do 1730.
W sobotę kancelaria czynna od 800 do 1000.