Strona główna » OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła < Wróć

Czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Piątek – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

Sobota – bł. Salomei, zakonnicy

Dziś z ustanowienia Ojca Świętego Franciszka obchodzimy szósty Światowy Dzień Ubogich. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na rzecz ubogich.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na zakończenie Mszy świętej o godz. 10.30 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za odmówienie tego Aktu w tym dniu można uzyskać odpust zupełny. Na tej Mszy św. będziemy również modlili się z Domowym kościołem w intencji rodzin.

W przyszłą niedzielę przy naszym kościele odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz chorej pani Agaty Fuczek.

W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się krąg biblijny.

W piątek spotkanie grupy młodzieżowej w domu parafialnym po Mszy świętej wieczornej.

Od poniedziałku Pan Organista rozpocznie roznoszenie opłatków wigilijnych. Zacznie roznoszenie od Podolsza od strony Wisły.

Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od 16.00 do 17.30. W sobotę kancelaria czynna od 8.00 do 10.00.

Transmisja Różańca  codziennie o godz. 20.30.