Ogłoszenia parafialne XXXIV Niedziela Zwykła (24.11.2019 r.)

Strona główna » Ogłoszenia parafialne XXXIV Niedziela Zwykła (24.11.2019 r.) < Wróć
Ogłoszenia parafialne  XXXIV Niedziela Zwykła (24.11.2019 r.)
26 11.2019

Ogłoszenia parafialne XXXIV Niedziela Zwykła (24.11.2019 r.)

Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień I niedziela Adwentu, nowy rok kościelny.

W tym tygodniu po wieczornej Mszy św. modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.

W kalendarzu liturgicznym:

Sobota – św. Andrzeja, apostoła

W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 Msza św. dla tych osób, które swoje imieniny będą obchodzić w grudniu.

29 listopada, w piątek o godz. 15.00 wyjazd spod kościoła na pielgrzymkę na Jasną Górę. Są jeszcze wolne miejsca w drugim autokarze. Zapisy w zakrystii.

Można zapisywać się także na parafialne wyjazdy wakacyjne: dla dzieci, młodzieży i rodzin do Czarnogóry, natomiast dla dorosłych pielgrzymka do krajów nadbałtyckich.

Spotkanie Grupy Apostolskiej w sobotę o godz. 19.00.

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o godz. 13.45, po rannej Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.