Piesza pielgrzymka na Jasną Górę

Strona główna » Piesza pielgrzymka na Jasną Górę < Wróć
12 09.2019

Piesza pielgrzymka na Jasną Górę

XXXIX Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę odbyła się w dniach 6-11 sierpnia pod hasłem:
„W mocy Bożego Ducha”. Przewodnikiem grupy Spytkowice-Zator był ksiądz Szymon Wróbel. Grupa ta należy do VII wspólnoty Chrzanów-Libiąż-Spytkowice-Zator-Trzebinia.

Grupa Spytkowice-Zator która w tym roku liczyła 107 pielgrzymów (7 osób było z naszej parafii), zaczęła pielgrzymowanie 6 sierpnia tradycyjnie od Mszy Świętej w kościele parafialnym pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Spytkowicach. 7 sierpnia dołączyli oni do pozostałych grup w Chrzanowie, gdzie po Mszy Świętej, której przewodniczył ks. bp Jan Zając wspólnie wyruszyli w trasę. Pielgrzymka zakończyła się Mszą Świętą pod Szczytem Jasnej Góry.

 

Pielgrzym