POSZUKUJEMY BLIŹNIAKA GENOTYPOWEGO

Strona główna » POSZUKUJEMY BLIŹNIAKA GENOTYPOWEGO < Wróć
POSZUKUJEMY BLIŹNIAKA GENOTYPOWEGO
18 03.2022

POSZUKUJEMY BLIŹNIAKA GENOTYPOWEGO

W przyszłą niedzielę po Mszach świętych w domu parafialnym będzie można wesprzeć Kingę Kajfasz z Witanowic, która jest mamą 4 dzieci, żoną Adama (pochodzącego z Zatora). Obecnie choruje ona na białaczkę.
Pomóc może każdy zdrowy człowiek w wieku od 18 do 55 lat. Najważniejsze jest, aby był w dobrej kondycji fizycznej i nie cierpiał na choroby przewlekłe. Badania genotypu przeprowadza się na podstawie wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka, są bezbolesne i trwają zaledwie kilka minut.
Pamiętajmy, że zachorować może każdy i w każdym wieku a my wypełniając formularz rejestracyjny i pobierając wymaz mamy szansę uratować komuś życie.
W naszej Parafii wykonanie wymazu i rejestracji będzie możliwe w sobotę 26.03.2022 w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze w godzinach 14.00-20.00 oraz w niedzielę 27.03.2022 po każdej Mszy Świętej w budynku domu Parafialnego w Zatorze 7.30- 14.00
Serdecznie zapraszamy i prosimy o pomoc. Dobro powraca.
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami pod poniższym linkiem i do czynienia dobra!