Strona główna » Spotkanie rodziców uczniów klasy VIII (9.02.2021) < Wróć
06 02.2021

Spotkanie rodziców uczniów klasy VIII (9.02.2021)

Spotkanie rodziców kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy VIII będzie we wtorek 9 lutego w kościele:

Godz. 17.15 – dla rodziców uczniów klasy VIII A oraz klasy VIII ze szkoły z Podolsza

Godz. 18.25 – dla rodziców uczniów klasy VIII B ze szkoły z Zatora oraz klasy VIII z innych szkół, których uczniowie przygotowują się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii

Na spotkanie przychodzi tylko jeden z rodziców danego ucznia, tak by zachować obowiązujące limity w świątyni. Stąd także bierze się podział na dwie grupy. Na spotkanie nie przychodzą uczniowie. W kościele zachować należy reżim sanitarny: siadamy w odległości bezpiecznej jeden od drugiego, dezynfekujemy ręce, każdy ma założoną maseczkę na nos i usta.