Spotkanie z ARKADIO

Strona główna » Spotkanie z ARKADIO < Wróć
Spotkanie z ARKADIO
30 04.2021

Spotkanie z ARKADIO

W sobotę 29 maja br. odbędzie się spotkanie pt. „Myśl, działaj, rób to, co kochasz” ze znanym raperem i freestylowcem ARKADIO (Arkadiusz Zbozień). Będzie ono miało miejsce na patio CAZ-u przy ul. Słowackiego 15. W przypadku złej pogody przejdziemy do dużej sali w tym budynku.

Klasa 7 przychodzi tego dnia na godz. 10.15.

Klasa 8 na 12.15.

Każdy zabiera maseczkę, którą przez całe spotkanie należy mieć założoną na usta i nos. Można mieć prywatny dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Rodzice pobierają zgodę ze strony internetowej (plik jest w załączniku na samym dole), następnie ją drukują i podpisaną oddają do 16 maja. Jest to termin nieprzekraczalny. Można ją zostawić w zakrystii lub w kancelarii w godzinach urzędowania.

W przypadku braku możliwości wydruku prosimy o przepisanie treści zgody na kartkę A4.

 

Zgoda rodzica

 

Zapraszamy każdego, kto choć jeden raz uczestniczył w transmitowanym różańcu odmawianym w intencji o oddalenie epidemii, do wypełnienie ankiety. Młodzież również może to zrobić.

https://parafiazator.pl/5178-2/

Wystarczy kliknąć w podany powyżej link, a następnie zaznaczać wybrane przez siebie odpowiedzi. Ankieta jest dla nas ważną pomocą w udoskonaleniu transmisji. Dziękujemy za poświęcony czas!